Posjeta Hotelu Budva****

Dana 4.05.2018.godine, učenici prvog i četvrtog razreda, turistički tehničari, ( odeljenja IV4 i I4) u pratnji profesorica turističke grupe predmeta, Snežane Petrušević i Sonje Šaranović, posjetili su objekat elitnog turističnog ranga, Hotel Budvu****. Ljubazni domaćini su u čast učenika i profesora naše škole priredili koktel dobrodošlice i omogućili obilazak svih sektora hotela.

 

Фотографија корисника JU Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola Bar

Istog dana i predstavnici Akademije znanja srdačno su dočekali naše učenike i i odličnom prezentacijom studenata i profesora predstavili Fakultet za turizam. Ovom prilikom je pružena mogućnost našim turstičkim tehničarima da izaberu svoj budući model usavršavanja.

Copyright © 2021 Srednja ekonomsko-ugostiteljska škola. All Rights Reserved 

Design by Aleksandar Vukazić